Deluxe сет за вино во дрвена кутија

НОВО Deluxe сет за вино во дрвена кутија

Сет за вино во дрвена кутија кое вклучува 4 основни додатоци за вино.

Димензија: 25,4x21,4x6,5 см

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 17
  • Код на производ: PC2867-14
  • На лагер: Залиха
  • 1.800,00 ден.