Legolax bluetooth слушалки

НОВО Legolax bluetooth слушалки

Пластични Bluetooth слушалки со вградена батерија на полнење. 

Со hands-free повик и micro SD MP3 функции за репродукција.

Вклучувајќи 3,5 милиметарски аудио кабел за напојување и USB полнач.


Димензија: 180×185×78 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 21
  • Код на производ: PC781599-05
  • На лагер: Залиха
  • 2.300,00 ден.