Novak T ранец на тркалца

НОВО Novak T ранец на тркалца

Ранец на тркалца изработен од материјал полиестер/ПВЦ, повеќе функционални џебови, преграда за лаптоп.


Димензија: 310×125×440 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 39
  • Произведувач: André Philippe
  • Код на производ: PC819007
  • На лагер: Залиха
  • 4.300,00 ден.