Merton тефтер

НОВО Merton тефтер

Тефтер од еко кожа, со 80 бели листови и џеб за ставање на пенкало.

Димензија:200×140×13 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 26
  • Код на производ: PC741849-05
  • На лагер: Залиха
  • 380,00 ден.