Сет за капучино

НОВО Сет за капучино

Сет за капучино,има четири шољи и тацни.Пакувано во бела кутија.

Димензија: 230x25 мм (мм) 

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 35
  • Код на производ: PC8318-06
  • На лагер: Залиха
  • 690,00 ден.