Керамички сет за чај

НОВО Керамички сет за чај

Сет за чај, кој содржи керамичка шоља и елегантна лимена кутија за складирање чај и цедалка. Пакувано во транспарентна кутија.

Димензија: 20 x 9.4 x 8.5 см

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 33
  • Код на производ: PC3399-99
  • На лагер: Залиха
  • 480,00 ден.