"Kanlep" УСБ полнач

"Kanlep" УСБ полнач

Пластичен УСБ полнач со 2000 mAh батерија. Без кабел за полнење.

Димензија:97x26x23 мм



БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 28
  • Код на производ: PC741466-06
  • На лагер: Залиха
  • 250,00 ден.