"Arcano" Црн Ранец

"Arcano" Црн Ранец

Црн ранец со неколку прегради,посебна преграда за лап топ и анатомски рачки.

Димензии: 325 × 440 × 250 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 980
  • Произведувач: Промо Концепт
  • Код на производ: PC741494-10
  • На лагер: Залиха
  • 1.900,00 ден.