"Reims B" Ранец

"Reims B" Ранец

Анатомски ранец со повеќе прегради на закопчување и посебна преграда за лап топ. 
Материјал: 600D полиестер.
Брендиран производ на André Philippe.

Димензии: 300 × 190 × 400 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 3124
  • Произведувач: André Philippe
  • Код на производ: PC819011
  • На лагер: Залиха
  • 1.690,00 ден.