Сет термос и две чаши

Сет термос и две чаши

Сет термос од нерѓосувачки челик од 500 ml. и две чаши од 250 ml. 

Спакувани во црна торбичка. 


БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 1089
  • Произведувач: Промо Концепт
  • Код на производ: PC3468-14
  • На лагер: Залиха
  • 1.001,00 ден.