Мини фудбалче

Мини фудбалче

Мини фудбалче со две топки.
Се доставува расклопено заедно со шрафцигер.

Димензии: 510 х 310 х 105 ммБЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 911
  • Произведувач: Промо Концепт
  • Код на производ: PC800347
  • На лагер: Залиха
  • 2.100,00 ден.