Чадор за Дожд

Чадор за Дожд

Црно-жолт чадор со автоматско отварање и рачка обложена со сунѓер.
Напраевен од 190Т полиестер.

Димензии: 900 x 1020 mm.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 9456
  • Произведувач: Промо Концепт
  • Код на производ: PC2761-08
  • На лагер: Залиха
  • 390,00 ден.