Ексклузивен Сет со пенкала

Ексклузивен Сет со пенкала

Сет со метално хемиско и ролер пенкало во ПУ кожна кутија, со плаво мастило.
Производ на брендот André Philippe.

Големина: 180 × 80 × 30 mm

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

За секоја нарачка над 1.000,00 денари следува бесплатна достава

  • Прегледи: 2228
  • Произведувач: André Philippe
  • Код на производ: PC805978
  • На лагер: Залиха
  • 1.200,00 ден.