Акцесоари за Патување

Акцесоари за Патување


Прикажи:
Сортирај според:

Држач за ташни

Црвен метален држач за ташни спакуван во кутија.Димензија: ø45×8 mm ..

200,00 ден.

Перниче за патување

Микрофибер перниче за врат.Димензии: 430 x 265 mm...

200,00 ден.

Сет за Кондури

Сет за чистење на кондури во кутија од вештачка кожа. ..

650,00 ден.

Сет за Патување

Сет за патување составен од маска за спиење и перница на дување .Спакувани во торбичка.Димензии 18X1..

390,00 ден.

Часовник за Патување

Часовник за патување со метална рамка, во кутија од вештачка кожа.Димензии: ø60 x 32 mm..

350,00 ден.