Ексклузивни Ташни

Ексклузивни Ташни


Прикажи:
Сортирај според:

"Reims B" Ранец

Анатомски ранец со повеќе прегради на закопчување и посебна преграда за лап топ. Материјал: 600..

1.690,00 ден.

André Philippe Торба за Патување

Црна торба за патување. Од полиестер.Производ на André Philippe. ..

1.400,00 ден.

Деловна Ташна за Документи и Лаптоп André Philippe

Деловна ташна за лаптоп и документи со преден џеб на патент со преграда за мобилен телефон и пенкала..

1.500,00 ден.

Ексклузивна Ташна за Документи

Ташна за документи од вештачка кожа со три внатрешни прегради и надворешен џеб.Големина: 420 x 170 ..

2.500,00 ден.