Торби за Патување

Торби за Патување


Прикажи:
Сортирај според:

André Philippe Торба за Патување

Црна торба за патување. Од полиестер.Производ на André Philippe. ..

1.400,00 ден.

Спортска Торба (портокалова)

Спортска торба со преден џеб и рачка на подесување.600D. полиестер.Димензии: 530 x 270 x 300mm...

400,00 ден.

Спортска Торба (црвена)

Спортска торба со преден џеб и рачка на подесување.600D полиестер. Димензии: 530 × 270 × 300 mm ..

400,00 ден.

Ташна за Патување

Елегантна ташна за патување од полиестер со додаток ремен за преку рамо и рачки.Димензија: 680 x185 ..

1.500,00 ден.

Црвена Спортска Торба

Голема црвена спортска торба со повеќе прегради. Од полиестер...

750,00 ден.