Машки додатоци

 Машки додатоци


Прикажи:
Сортирај според:

"Fagus" Елегантен Паричник

Елегантен кожен паричник.Брендиран производ на Antonio Miro.Димензии: 105 x 85 x 10 mm..

1.500,00 ден.

"Harlex" Машки шал

Елегантен шал од вискоза за мажи. Антонио Миро бренд производ.Димензија:1800x300 mm..

1.500,00 ден.

André Philippe Сет Кожен Ремен

Сет кожен ремен со две метални токи кои се менуваат. Производ на André Philippe.Големина: 1200 ..

990,00 ден.

Novak T ранец на тркалца НОВО

Novak T ранец на тркалца

Ранец на тркалца изработен од материјал полиестер/ПВЦ, повеќе функционални џебови, преграда за лапто..

4.300,00 ден.

Tашна за лаптоп и документи

Tашна за лаптоп и документи изработена во елегантна комбинација на најлон и кожа Димензија:37,5x9x15..

2.400,00 ден.

Елегантен Машки Шал

Елегантен машки шал.Продукт на Антонио Миро.Димензии: 1800 x 300mm...

1.500,00 ден.

Сет Манжетни

Метален сет манжетни во црна кутија. Погоден за поклон.Големина: 80 x 35 x 75 mm..

390,00 ден.

Ташна за документи

Ташна за документи,со затварање на предниот капак на патент со прерамка.Димензија:42x29x8 см..

1.800,00 ден.

Унисекс Ремен комбинација кожа/полиестер со Метална Шнола.

Унисекс ремен комбинација кожа/полиестер со метална шнола. Димензија : 121 х 3,4 см..

450,00 ден.