Спорт и рекреација

Спорт и рекреација


Прикажи:
Сортирај според:

"Gilbert" Термо Чаша

Термо чаша од нерѓосувачки челик со пластична рачка,175 ml.Големина: 100 × 78 × 70 mm..

250,00 ден.

"Mountain" Зимско Ќебе

Зимско волнено ќебе со држач за носење.100% полиестер,200 g/m².Големина: 1300 × 1600 mm ..

650,00 ден.

Сет термос и две чаши

Сет термос од нерѓосувачки челик од 500 ml. и две чаши од 250 ml. Спакувани во црна торбичка.&n..

1.001,00 ден.

Часовник за Патување

Часовник за патување со метална рамка, во кутија од вештачка кожа.Димензии: ø60 x 32 mm..

350,00 ден.