Хоби

Хоби


Прикажи:
Сортирај според:

Мини фудбалче

Мини фудбалче со две топки. Се доставува расклопено заедно со шрафцигер.Димензии: 510 х 310 х 105 мм..

2.100,00 ден.

Покер сет

Покер сет вклучува два шпила карти и 240 чипови.Димензии: ø179 × 100 mm..

1.500,00 ден.

Покер сет и држач ѕа 2 шишиња вино

Сет држач за вино од вештачка кожа за 2 шишиња и покер сет.Сетот вклучува 2 шпила карти,200 чипа и 5..

3.500,00 ден.

Сет со Карти

Сет со карти во дрвена кутија.Димензии: 179 x 120 mm..

1.200,00 ден.