Smart рачен часовник НОВО
Smart рачен часовник  со 1.54 "екран во боја за следење на вашите активности целиот ден. Со мек..
9.400,00 ден.

Deluxe сет за вино во дрвена кутија НОВО
Сет за вино во дрвена кутија кое вклучува 4 основни додатоци за вино.Димензија: 25,4x21,4x6,5 с..
1.800,00 ден.

Legolax bluetooth слушалки НОВО
Пластични Bluetooth слушалки со вградена батерија на полнење. Со hands-free повик и micro SD MP..
2.300,00 ден.

Novak T ранец на тркалца НОВО
Ранец на тркалца изработен од материјал полиестер/ПВЦ, повеќе функционални џебови, преграда за лапто..
4.300,00 ден.

Merton тефтер НОВО
Тефтер од еко кожа, со 80 бели листови и џеб за ставање на пенкало.Димензија:200×140×13 mm..
380,00 ден.

Мини фудбалче со две топки. Се доставува расклопено заедно со шрафцигер.Димензии: 510 х 310 х 105 мм..
2.100,00 ден.

Сет во дрвена кутија составена од 66 парчиња (восочни креони, пастелни бои, моливи во боја, водени б..
690,00 ден.

Ранец со преден џеб на закопчување, од 600D полиестер. Димензии: 280 x 380 x 120mm...
450,00 ден.

Црно-жолт чадор со автоматско отварање и рачка обложена со сунѓер.Напраевен од 190Т полиестер. Димен..
390,00 ден.

Анатомски ранец со повеќе прегради на закопчување и посебна преграда за лап топ. Материјал: 600..
1.690,00 ден.

Сет со метално хемиско и ролер пенкало во ПУ кожна кутија, со плаво мастило. Производ на брендот And..
1.200,00 ден.

Сет алати во кутија.Димензија: 165 x 128 x 48 mm...
900,00 ден.

Сет хемиско и ролер пенкало во футрола од вештачка кожа. Со црно мастило.Димензии: 167 x 60 x 2..
460,00 ден.

Метален привезок за клучеви, во облик на детелина со четири листа. Спакуван во црна кутија за подаро..
150,00 ден.

Сет за чистење на кондури во кутија од вештачка кожа. ..
650,00 ден.

Сет УСБ полначи во футрола кој вклучува УСБ адаптер за во кола и обичен УСБ адаптер.Моќност до 1000 ..
390,00 ден.

Керамички чајник со чаша 2 во 1. Димензија : 115 х 135 мм..
690,00 ден.

Loading...